Yhteystiedot

Kaikki | A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Å Ä Ö


A

Nimi Titteli Organisaatio
Aalto, Tuovi Kouluttaja Metsäala
Ahtela, Anu Koulutusasiantuntija Tuottavuus ja yrittäjyys
Airaksinen, Jani Kouluttaja Maarakennus
Alho, Tiina Kouluttaja Maarakennus
Antturi, Jim Biotalous, tuottavuus ja yrittäjyys

B

Nimi Titteli Organisaatio
Brandes, Heli Opintosihteeri Tavaralogistiikka

D

Nimi Titteli Organisaatio
Dikert, Tuula Toimistosihteeri Markkinointiviestintäpalvelut

E

Nimi Titteli Organisaatio
Ek, Michael Yksikön johtaja Auto- ja metsäkoneala
Elstob, Tea Asiantuntija Tuottavuus ja yrittäjyys

G

Nimi Titteli Organisaatio
Gauffin, Tony Kouluttaja Henkilölogistiikka

H

Nimi Titteli Organisaatio
Haataja, Ami Kouluttaja Lounais-Suomi
Halonen, Tarmo Kouluttaja Talonrakennus
Haveri, Juho Kouluttaja Logistiikka
Heikkinen, Harri Kouluttaja Maarakennus
Heinola, Markku Kouluttaja Tavaralogistiikka
Heinämaa, Mika Kouluttaja Henkilölogistiikka
Herranen, Jaakko Kouluttaja Maarakennus
Hiekkavuo, Seppo Kouluttaja Talonrakennus
Hoikkala, Kari Kouluttaja Lounais-Suomi
Hotti, Ari Pääkouluttaja Tavaralogistiikka
Hourunranta, Pertti Koulutuspäällikkö Metsäala
Huoman, Jukka Kouluttaja Maarakennus
Hurttala, Henna Asiantuntija
Hyppönen, Pirjo Opintosihteeri Lounais-Suomi ja Vantaa Henkilölogistiikka
Hytönen, Jenni Opinto-ohjaaja
Hänninen, Jere Koulutuspäällikkö Maarakennus
Högström, Tomi Logistiikka

I

Nimi Titteli Organisaatio
Ikonen, Toni Koulutuspäällikkö Ajoneuvo- ja työkonetekniikka
Immonen, Niko Kouluttaja Henkilölogistiikka

J

Nimi Titteli Organisaatio
Jaakkola, Esa Suunnittelija
Jaakkola, Jukka Kehitys- ja asiakkuuspäällikkö
Jaarmo, Jaakko Kouluttaja Talonrakennus
Johansson, Pertti Kouluttaja Henkilölogistiikka
Jokinen, Hannele Johdon sihteeri
Jokinen, Toni Kouluttaja Tavaralogistiikka
Julku, Kari Kouluttaja Tavaralogistiikka
Juntto, Seppo Kouluttaja Talonrakennus
Jäntti, Saija Kouluttaja Puutarha
Järvelä, Petri Kouluttaja Maarakennus

K

Nimi Titteli Organisaatio
Kaila, Eerikki Asiantuntija Biotalous
Kangasniemi, Eila Opintosihteeri
Kantola, Anne Kouluttaja Tavaralogistiikka
Karjusilta, Rauno Kouluttaja Metsäala
Karppinen, Minna Myyntijohtaja
Kartano-Ylen, Anna-Maija Projektipäällikkö, oppisopimusvastaava Puutarha
Karttunen, Janne Erikoistutkija Biotalous
Katila, Jorma Kouluttaja Maarakennus
Kelloniemi, Timo Kouluttaja Talonrakennus
Kenttämies, Hanne Kouluttaja Puu- ja sisustus
Kettunen, Arto Erikoisasiantuntija Biotalous
Kilpeläinen, Riitta Tutkija Metsäala
Kirkkari, Anna-Maija Varatoimitusjohtaja
Kirves, Anu Projektipäällikkö Biotalous
Kittelä, Marjo Tutkintokoordinaattori Tuottavuus ja yrittäjyys
Kleemola, Jarkko Kouluttaja Metsäala
Koivunen, Petri Kouluttaja Talonrakennus
Kolkkanen, Ari Kouluttaja Lounais-Suomi
Korhonen, Anne Tutkija Biotalous
Korpi, Susanna Kouluttaja Henkilölogistiikka
Korri, Jukka Asiantuntija Biotalous
Koski, Jussi Asiakkuuspäällikkö
Koskinen, Jani Kouluttaja Ajoneuvo- ja työkonetekniikka
Kumpulainen, Anne Kouluttaja Puu- ja sisustus
Kuusela, Minna Tutkimuspäällikkö Biotalous
Kyytinen, Arto Kehittämisasiantuntija Tavaralogistiikka

L

Nimi Titteli Organisaatio
Lahtinen, Tom Kouluttaja Talonrakennus
Laine, Kalle Yksikönjohtaja Rakentaminen ja puutarha
Laukkanen, Timo Kouluttaja Tavaralogistiikka
Lautanen, Eila Kehityspäällikkö Metsäala
Leidenius, Jouni Kouluttaja Puutarha
Leino, Timo Kouluttaja Metsäala
Leinonen, Tapani Kouluttaja Ajoneuvo- ja työkonetekniikka
Leppikoski, Eija Hankesihteeri Talouspalvelut
Lindén, Ari Kouluttaja Logistiikka
Lindholm, Petteri Kouluttaja Henkilölogistiikka
Lipponen, Satu Koulutusasiantuntija Tuottavuus ja yrittäjyys
Liski-Markkanen, Sari Tutkija Biotalous
Lukinmaa, Liila Vastuukouluttaja, tutkintovastaava Puu- ja sisustus
Lybeck, Aarno Yksikönjohtaja Logistiikka
Lähde, Teemu Koulutuspäällikkö Henkilölogistiikka
Lätti, Markku Tutkimuspäällikkö Biotalous
Löfgren, Marjaana Yhteiset palvelut

M

Nimi Titteli Organisaatio
Malila-Vottonen, Kirsti Kouluttaja Henkilölogistiikka
Manneri, Leena Markkinointi- ja viestintäsuunnittelija Markkinointiviestintäpalvelut
Manninen, Timo Kouluttaja Henkilölogistiikka
Marjomaa, Tarja Kouluttaja Biotalous
Markkanen, Sami Kouluttaja Vauriokorjaus
Markkola, Jari Kouluttaja Henkilölogistiikka
Marttelin, Tomi Kouluttaja Vauriokorjaus
Masonen, Juha Kouluttaja Metsäala
Mattila-Aalto, Minna Kehittämispäällikkö Biotalous, tuottavuus ja yrittäjyys
Mikkonen, Hannele Talousjohtaja Talouspalvelut
Myller, Mikko Kouluttaja Talonrakennus
Myrsky, Annikka Opinto-ohjaaja
Myrsky, Jyrki Koulutuspäällikkö Autoalan myynti ja työnjohto
Mäentausta, Miia Verkko-ohjauksen kehitysvastaava
Mäntylä, Heli Yksikönjohtaja, tutkimusjohtaja Biotalous, tuottavuus, yrittäjyys
Mäntyvaara, Marko Kouluttaja Lounais-Suomi

N

Nimi Titteli Organisaatio
Nevala, Outi Koulutuskoordinaattori
Nevasalo, Jaana Kouluttaja Logistiikka
Niemi, Pirita Kehittämispäällikkö
Niittumäki, Taisto Kouluttaja Auto- ja metsäkoneala
Niskala, Sami Kouluttaja Tavaralogistiikka
Nyman, Marko Varastonhoitaja Talouspalvelut
Nätt, Harri Järjestelmäsuunnittelija IT-palvelut

O

Nimi Titteli Organisaatio
Oikarinen, Petri Kouluttaja Auto- ja metsäkoneala
Oinonen, Marko Resurssisuunnittelija
Ojala, Juha Toimitusjohtaja TTS Työtehoseura ry, TTS Kehitys Oy ja kiinteistöyhtiöiden johto ja hallinto
Oksanen, Markku Asiakkuuspäällikkö Tavaralogistiikka

P

Nimi Titteli Organisaatio
Paara, Riikka Opintosihteeri Maarakentaminen, puutarha
Pakarinen, Arto Kouluttaja Henkilölogistiikka
Palanteenaho, Jari Koulutuspäällikkö Lounais-Suomi
Palva, Reetta Tutkija Biotalous
Partanen, Pekka Asiakkuuspäällikkö Henkilölogistiikka
Parviainen, Aimo Kouluttaja Talonrakennus
Parviainen, Ismo Kouluttaja Lounais-Suomi
Pekkarinen, Pirkko Kouluttaja
Pekkola, Ari-Pekka Koulutusasiantuntija Ajoneuvo- ja työkonetekniikka
Peltokoski, Sami Kouluttaja Henkilölogistiikka
Perkiä, Anu Taloussihteeri
Pesonen, Erkki Tutkimuspäällikkö Biotalous
Pesonen, Ville Kouluttaja Maarakennus
Pettinen, Jyri Kouluttaja Ajoneuvo- ja työkonetekniikka
Pippuri, Hannu Tutkintovastaava Autoala
Pitkänen, Kirsi Koulutusasiantuntija Tuottavuus ja yrittäjyys
Pitkänen, Timo Koulutuspäällikkö Talonrakennus
Ponto, Risto Kouluttaja Maarakennus
Puisto, Janne Kouluttaja Tavaralogistiikka
Pulkkinen, Hannele Tutkintokoordinaattori Henkilölogistiikka
Pussinen, Sirpa Asiakkuuspäällikkö Biotalous, tuottavuus ja yrittäjyys
Pölönen, Marko Kouluttaja Puu- ja sisustus

R

Nimi Titteli Organisaatio
Rasinkangas, Niina Taloussihteeri Talouspalvelut
Rinne, Jukka Kouluttaja Vauriokorjaus
Ronimus, Joel Digitaalisen oppimisen kehittäjä Koulutuksen ohjaus

S

Nimi Titteli Organisaatio
Saarela, Leena Opinto-ohjaaja
Saksman, Vesa Kouluttaja Metsäala
Salo, Heikki Kouluttaja Henkilölogistiikka
Salo, Kari Huoltomies Kiinteistöpalvelut
Salo, Matti Kouluttaja
Sarkkinen, Sami Tutkija Biotalous, tuottavuus ja yrittäjyys
Silventoinen, Sami Kouluttaja Auto- ja metsäkoneala
Sinilehto, Oili Markkinointi- ja viestintäpäällikkö
Sippola, Reijo Koulutuspäällikkö Tavaralogistiikka
Sirkiä, Keijo Kouluttaja
Sommelo, Markku Kouluttaja Logistiikka
Stenberg, Maarit Taloussihteeri HR-palvelut
Stoor, Antero Kouluttaja

T

Nimi Titteli Organisaatio
Tani, Veli-Matti Kiinteistöpäällikkö
Tapio, Mia Kouluttaja Puutarha
Tavaila, Otso Kouluttaja Ajoneuvo- ja työkonetekniikka
Tenkula, Maarit Koulutusjohtaja
Tokkari, Mia Opintosihteeri
Tuure, Veli-Matti Erikoistutkija Biotalous

U

Nimi Titteli Organisaatio
Ulvinen, Mika Kouluttaja Tavaralogistiikka
Uusi-Simola, Minna Kouluttaja Puutarha
Uusitalo, Tom Kouluttaja Tavaralogistiikka

V

Nimi Titteli Organisaatio
Vall, Arto Kouluttaja Tavaralogistiikka
Vartiainen, Pekka Tietohallintopäällikkö IT-palvelut
Vattuniemi, Mika Kouluttaja Talonrakennus
Vehmala, Pasi Järjestelmäpäällikkö IT-palvelut
Virtanen, Jussi Pääkouluttaja Henkilölogistiikka
Virtanen, Minna Kouluttaja Yhteiset palvelut
Vottonen, Jani Kouluttaja Maarakennus
Välilä, Pasi Asiakkuuspäällikkö Lounais-Suomi

W

Nimi Titteli Organisaatio
Wilkman, Jarmo Pääkouluttaja Henkilölogistiikka
Wivolin, Sami Kouluttaja Tavaralogistiikka

Y

Nimi Titteli Organisaatio
Ylitalo, Kimmo Kouluttaja Auto- ja metsäkoneala